Car Heater Core for Chevrolet Lacetti Nubira Saloon Estate
Get Latest Price| Payment Type: | L/C,D/P,D/A,T/T,MoneyGram |
| Payment Type: | L/C,D/P,D/A,T/T,MoneyGram |
Model No.: 6279008
| Selling Units | : | piece |
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Car Model | For Chevrolet LACETTI 03- For CHEVROLET NUBIRA Saloon 05- For CHEVROLET NUBIRA Estate 05- For DAEWOO NUBIRA Saloon (KLAN) |
| Material | Aluminum |
| Production Processing | Aluminum Brazing |
| Core Size | 168*183*26 mm |
| Inlet Size | 20 mm |
| Outlet Size | 20 mm |
| OEM NO. | P96554446 / 7412085Z00 |
| DPI NO. | 76509 / 99214 |
| Brand Name | TONGSHI |
| Model Number | 6279008 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Warranty | 1 YEAR |
| MOQ | 30 pcs |
| Product Name | |
| Application | Auto Air Conditioning System |
| Packaging | Neutral packaging / Customized packaging / TONGSHI packaging |
| Payment | L/C, T/T, D/P, Money Gram |
| Certification | IATF16949 |
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.