Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Model No.: 6279055
| Selling Units | : | piece |
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Car Model | For Chevrolet C4500 Kodiak C4C042 V8 6.6L For Chevrolet C5500 Kodiak C5C042 V8 6.6L For Chevrolet C6500 Kodiak C6C042 L6 7.2L For Chevrolet Express 1500 Base V6 4.3L |
| Material | Aluminum |
| Production Processing | Aluminum Brazing |
| Core Size | 208*180.5*26 mm |
| Tank Size | 44/44*196 mm |
| Inlet Size | 19 mm |
| Outlet Size | 16 mm |
| OEM NO. | 52468013 / 52497763 |
| DPI NO. | 8437 |
| Brand Name | TONGSHI |
| Model Number | 6279055 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Warranty | 1 YEAR |
| MOQ | 30 pcs |
| Product Name | |
| Application | Auto Air Conditioning System |
| Packaging | Neutral packaging / Customized packaging / TONGSHI packaging |
| Payment | L/C, T/T, D/P, Money Gram |
| Certification | IATF16949 |
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.