Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Model No.: 6279030
| Selling Units | : | piece |
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Car Model | For Chevrolet CAVALIER 95-05 For PONTIAC SUNFIRE 95-05 |
| Material | Aluminum |
| Core Size | 160*180.5*26 mm |
| Tank Size | 44/44*196 mm |
| Inlet Size | 19 mm |
| Outlet Size | 19 mm |
| OEM NO. | 52463428 |
| DPI NO. | 8239 |
| Brand Name | TONGSHI |
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.