OEM 7H1819031 7H1819121 Automotive Parts A/C Heater Core
Get Latest Price| Payment Type: | L/C,T/T,Money Gram |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW,Express Delivery |
| Transportation: | Ocean,Land,Air,Express |
| Port: | Huangpu,Shekou,Lianyungang |
| Payment Type: | L/C,T/T,Money Gram |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW,Express Delivery |
| Transportation: | Ocean,Land,Air,Express |
| Port: | Huangpu,Shekou,Lianyungang |
Model No.: 6293016
Brand: TONGSHI
Origin: Guangdong, China
Certification: IATF16949
| Selling Units | : | Piece/Pieces |
| Package Type | : | Neutral packaging , customized packaging |
| Picture Example | : |
|
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Car Model | for VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5 03- 1.9TDi |
| Material | Aluminum |
| Core Size | 213*180*26 mm |
| Tank Size | 41/41*196 mm |
| Inlet Size | 20 mm |
| Outlet Size | 20 mm |
| Brand | TONGSHI |
| Nissens | 73976 |
| OEM NO. | 7H1819031/7H1819121 |
| Payment | L/C, T/T, D/P, Money Gram |
| Packaging | Neutral packaging/TONGSHI packaging/Custom packaging |
| Certification | IATF16949 |

Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.