Auto Cooling Aluminum Radiator for RENAULT DACIA LOGAN MT
Get Latest Price| Payment Type: | L/C,D/P,D/A,T/T,MoneyGram |
| Payment Type: | L/C,D/P,D/A,T/T,MoneyGram |
Model No.: 85016
| Selling Units | : | piece |
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Car Model | For RENAULT DACIA LOGAN MT |
| Transmission | MT |
| Material | Aluminum and Plastic |
| Production Process | Aluminum Brazing |
| Core Size | 480*414*23 mm |
| Tank Size | 35.5/35.5*414.5 mm |
| Carton Size | 635*105*460 mm |
| OEM NO. | 8200735038 |
| Nissens | 637609 |
| Brand Name | TONGSHI |
| Model Number | 99-85016 |
| Place of Origin | Guandgong, China |
| Delivery Capacity | 130000 pieces/month |
| Warranty | 1 YEAR |
| MOQ | 30 pcs |
| Product Name | |
| Application | Auto Cooling System |
| Packaging | Neutral packaging / Customized packaging / TONGSHI packaging |
| Payment | L/C, T/T, D/P, Money Gram |
| Certification | IATF16949 |
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.