Water Cooling Expanding Pipe Radiator for Fiat Fiorino
Get Latest Price| Payment Type: | L/C,D/P,D/A,T/T,MoneyGram |
| Payment Type: | L/C,D/P,D/A,T/T,MoneyGram |
Model No.: 60060
| Selling Units | : | piece |
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Car Model | For FIAT FIORINO MT |
| Transmission | MT |
| Material | Aluminum and Plastic |
| Production Process | Expanding Pipe |
| Core Size | 441*322*23 mm |
| Tank Size | 48/48*323 mm |
| Carton Size | 620*110*430 mm |
| OEM NO. | 7739937 / 7556135 |
| Nissens | 61950 |
| Brand Name | TONGSHI |
| Model Number | 99-60060 |
| Place of Origin | Guandgong, China |
| Delivery Capacity | 130000 pieces/month |
| Warranty | 1 YEAR |
| MOQ | 30 pcs |
| Product Name | |
| Application | Auto Cooling System |
| Packaging | Neutral packaging / Customized packaging / TONGSHI packaging |
| Payment | L/C, T/T, D/P, Money Gram |
| Certification | IATF16949 |
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.