TONGSHI 68229284AA 68197299AC Car Radiator for Jeep Cherokee Sport (KL) 2.4L I4 MT 2014
Get Latest Price| Payment Type: | L/C,T/T,D/P,D/A,Paypal |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW,FAS,FCA,DDP |
| Min. Order: | 30 Piece/Pieces |
| Transportation: | Ocean,Land,Air,Express |
| Payment Type: | L/C,T/T,D/P,D/A,Paypal |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW,FAS,FCA,DDP |
| Min. Order: | 30 Piece/Pieces |
| Transportation: | Ocean,Land,Air,Express |
Model No.: 79318
Place Of Origin: China
Brand: TONGSHI
Product Name: Cooling System Car Radiator
OE No.: 123
Nissens No.: 123
DPI No.: 123
Core Size: 123
Tank Size: 123
Transmission: 123
Packaging: Neutral Packaging+Customization+Brand
Certification: IATF16949
| Selling Units | : | Piece/Pieces |
| Package Type | : | Neutral Packaging+Customization+Brand |
| Picture Example | : |
|
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it

| Brand | TONGSHI |
| Car Model | For Jeep Cherokee Sport (KL) |
| OEM No. | 68229284AA/68197299AC |
| DPI No. | 13404 |
| Core Size | 673*438 mm |
| Core Thickness | 16/26 mm |
| Tank Size | 43/43*444.5 mm |



Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.