Lexus LX470 V8 4.7L Automotive Heater Core
Get Latest Price| Payment Type: | L/C,D/P,D/A,T/T,MoneyGram |
Model No.: 6275062
| Selling Units | : | piece |
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Car Model | For Lexus LX470 Base V8 4.7L 98-07 For Toyota Land Cruiser Base V8 4.7L 98-07 |
| Material | Aluminum |
| Core Size | 151*213*26 mm |
| Tank Size | 30/30*164 mm |
| Inlet Size | 17 mm |
| Outlet Size | 17 mm |
| OEM NO. | 8710760351 / 8710760371 / 8710760350 |
| Nissens | 93071 |
| Brand Name | TONGSHI |
| Model Number | 6275062 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Warranty | 1 YEAR |
| Product Name | Heater Core |
| Application | Auto Air Conditioning System |
| MOQ | 30 pcs |
| Packaging | Neutral packaging / Customized packaging / TONGSHI packaging |
| Payment | L/C, T/T, D/P, Money Gram |
| Certification | IATF16949 |
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.