Hot Selling Tongshi Auto Parts Car Heater Core for Mitsubishi Eclipse Base L4 2.0L 97-99 OEM MR218776
Get Latest Price| Payment Type: | L/C,T/T,MoneyGram |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW,Express Delivery |
| Transportation: | Ocean,Land,Express |
| Port: | Huangpu,Shekou |
| Payment Type: | L/C,T/T,MoneyGram |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW,Express Delivery |
| Transportation: | Ocean,Land,Express |
| Port: | Huangpu,Shekou |
Model No.: 6272032
| Selling Units | : | Piece/Pieces |
| Package Type | : | Neutral packaging, customized packaging |
| Picture Example | : |
|
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Car Model | For Mitsubishi Eclipse Base L4 2.0L97-99 For Dodge Avenger Base L4 2.0L 95-97 For Chrysler Sebring JX L4 2.4L 96-97 |
| Material | Aluminum |
| Core Size | 186*173*32 mm |
| Tank Size | 38/38*171 mm |
| Inlet Size | 17 mm |
| Outlet Size | 17 mm |
| Brand Name | Tongshi |
| Model Number | 6272032 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Warranty | 1 YEAR |
| Certification | IATF16949 |
| OEM NO. | MR218776 |
| DPI | 94807 |



Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.