Hot Selling Tongshi Auto Parts Air Conditioning Systems Car Heater Core for MAZDA
Get Latest Price| Payment Type: | L/C,T/T,MoneyGram,D/P,D/A |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW,Express Delivery |
| Transportation: | Ocean,Land,Air,Express |
| Port: | Huangpu,Shekou |
| Payment Type: | L/C,T/T,MoneyGram,D/P,D/A |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW,Express Delivery |
| Transportation: | Ocean,Land,Air,Express |
| Port: | Huangpu,Shekou |
Model No.: 6271002
Brand: TONGSHI
Origin: Guangdong, China
Certification: IATF16949
| Selling Units | : | Piece/Pieces |
| Package Type | : | Neutral packaging , customized packaging |
| Picture Example | : |
|
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Car Model | For MAZDA |
| Material | Aluminum |
| Core Size | 175*138*32 mm |
| Tank Size | 40/40*138 mm |
| Inlet Size | 17 mm |
| Outlet Size | 17 mm |
| Brand Name | Tongshi |
| Model Number | 6271002 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Warranty | 1 YEAR |
| Certification | IATF16949 |


Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.