Factory Aluminum Car Heater Core for Fiat TEMPRA
Get Latest Price| Payment Type: | L/C,T/T,Money Gram |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW,Express Delivery |
| Transportation: | Ocean,Land,Air,Express |
| Port: | Huangpu,Shekou |
| Payment Type: | L/C,T/T,Money Gram |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW,Express Delivery |
| Transportation: | Ocean,Land,Air,Express |
| Port: | Huangpu,Shekou |
Model No.: 6260006
Brand: TONGSHI
Origin: Guangdong, China
Certification: IATF16949
| Selling Units | : | Piece/Pieces |
| Package Type | : | Neutral packaging , customized packaging |
| Picture Example | : |
|
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Car Models | for ALFA ROMEOGTV (916C_) (94-05), FIAT TEMPRA (159) (90-98), for FIATTIPO (160) (87-95), LANCIADEDRA (835)(89-99) |
| Material | Aluminum |
| Core Size | 253*153*32 mm |
| Inlet Size | 16 mm |
| Outlet Size | 16 mm |
| Brand Name | Tongshi |
| Model Number | 6260006 |
| Place of Origin | Guangdong; China |
| Warranty | 1 YEAR |
| OEM NO. | 7754065 |
| Nissens | 71438 |
| AVA | FT6106 |


Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.