Car AC CONDENSER for Ford FLEX LIMITED TAURUS
Get Latest Price| Payment Type: | L/C,T/T,D/P,D/A,Money Gram |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW,Express Delivery |
| Transportation: | Ocean,Land,Air,Express |
| Port: | Huangpu,Shekou |
| Payment Type: | L/C,T/T,D/P,D/A,Money Gram |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW,Express Delivery |
| Transportation: | Ocean,Land,Air,Express |
| Port: | Huangpu,Shekou |
Model No.: 88-78044
Brand: TONGSHI
Origin: Guangdong, China
Certification: IATF16949
| Selling Units | : | Piece/Pieces |
| Package Type | : | Neutral packaging/ customized packaging/ water proof plastic packaging/ blister packaging |
| Picture Example | : |
|
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Car Models | For FORD FLEX LIMITED For FORD SE V6 3.5L 09-12 For TAURUS SEL V6 3.5L 08-12 |
| Material | Aluminum |
| Core Size | 671*455*16 mm |
| Carton Size | 940*114*455 mm |
| Brand Name | TONGSHI |
| Model Number | 88-78044 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Warranty | 1 YEAR |
| OEM | BG1Z19712A |
| DPI NO. | 3678 |



Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.