Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Model No.: 75014
| Selling Units | : | piece |
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Car Model | for TOYOTA CAMRY SXV10 92-00 AT |
| Material | Aluminum and Plastic |
| Transmission | AT |
| Core Size | 425*708 mm |
| Core Thickness | 16/18/22 mm |
| Tank Size | 48/48*737 mm |
| Brand Name | TONGSHI |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Warranty | 1 YEAR |
| OEM NO. | 1640003060/1640074760/1640074880 |
| DPI NO. | 1428 |
| Packaging | Neutral packaging/TONGSHI packaging/Custom packaging |
| Payment | L/C, T/T, D/P, Money Gram |
| Certification | IATF16949 |
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.