TONGSHI 68229284AA 68197299AC Car Radiator for Jeep Cherokee Sport (KL) 2.4L I4 MT 2014
Get Latest Price| Min. Order: | 30 |
| Min. Order: | 30 |
Model No.: 79318
Place Of Origin: China
Brand: TONGSHI
Product Name: Automotive Cooling Radiator
OEM No.: 68229284AA/68197299AC
DPI No.: 13404
Core Size: 673*438 mm
Core Thickness: 16/26 mm
Tank Size: 43/43*444.5 mm
Carton Size: 875*155*515 mm
Transmission: MT
Package: Neutral Packaging+Customization Packaging+Brand
Warranty: 1 Year
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it

| Brand | TONGSHI |
| Car Model | For Jeep Cherokee Sport (KL) |
| OEM No. | 68229284AA/68197299AC |
| DPI No. | 13404 |
| Core Size | 673*438 mm |
| Core Thickness | 16/26 mm |
| Tank Size | 43/43*444.5 mm |



Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.