TONGSHI Water Tank Hyundai EON 1.0L MT Auto Cooling Radiator OEM 253104N000 70188
Get Latest Price| Min. Order: | 30 piece |
| Min. Order: | 30 piece |
Model No.: 70188
| Selling Units | : | piece |
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it


| Car Model | for Hyundai EON 1.0L MT |
| Material | Aluminum and Plastic |
| Transmission | MT |
| Core Size | 363*39*16 mm |
| Tank Size | 34/34*403 mm |
| Carton Size | 513*91*452 mm |
| Brand Name | TONGSHI |
| Place of Origin | Guandgong, China |
| Warranty | 1 YEAR |
| OEM NO. | 25310-4N000 |
| Packaging | Neutral packaging/TONGSHI packaging/Custom packaging |
| Payment | L/C, T/T, D/P, Money Gram, Western Union |














Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.